Neden Nano Dezenfektan?

Nano dezenfektan uygulaması tamamen organiktir. Organik olması ve kalıntı bırakmaması özelliği ile tüm sektörlerde kolaylıklar sağlamakta, iş ve sağlık kaybının ortadan kalkmasında yardımcı olmaktadır. Etki güçlerine göre yüksek seviye, orta seviye

Yaşam alanlarının daha hijyenik olmasına imkan verirken aynı zamanda ortamdaki insanların, hayvan ve bitkilerin, üretilen ürünlerin sağlıklı olmasına katkı sağlar. Nano dezenfektan uygulamamız aynı aktif maddeli rakiplerine oranla en yüksek stabiliteye sahip bir uygulamadır. Kullanım esnasında daha uzun zaman stabil kalır. Etkili olunan mikro organizmalara daha hızlı etki sağlar. Seyreltisi daha uzun ömürlüdür. Kalıntı bırakmaz %99.9 biyolojik parçalanırlığa sahiptir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilmiş 10.03.2015 tarih ve 2015/24 nolu Biyosidal Ürün Ruhsatına sahiptir. Tip2 (hastanelerde dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu için kullanılan dezenfektan ürünüdür). Türk Standartları Enstitüsü onaylıdır. Kimyasal analizleri, Kısa, Uzun Süreli ve Açılmış Ürün Stabilite Testleri, Anti-Bakteriyel, Anti-Fungal ve Anti-Viral testleri Sağlık Bakanlığı onaylı Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyoteknik Laboratuarında yapılmıştır./p>

Nano Dezenfektan Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Yaşam alanları, kamusal alanlarda çapraz bulaşma ile insanların enfeksiyon taşıması engellenir. Mikroorganizmaların büyüme hızı azalır veya tamamen engellenir.

Depolarda gıda ürünlerinin raf ömürlerinin artmasına yardımcı olur. Klinik alanlarda hava ile kaynaklı bulaşıcı enfeksiyonları azaltır. Kümes ve ahırlarda hayvanları hasta edip telef olmalarına yol açacak hastalıkların oluşmasını engeller. Seralarda toprak ve bitkiyi korur, verimi arttırır.

Günümüzde çok sık aralıklarla temizliği yapılan gıda işletmeleri, okul, kreş, ibadethane vb yerlerde 10 cm2 alanda, 2000 rlu ile 20.000 rlu hastalık yapıcı mikrop yaşamaktadır. Nano dezenfektan uygulamasıyla zararlı sayısı hijyen sınırının altına düşer. Zararlıların sayısı azalmasından ötürü ortamdaki koku yok olur veya azalır.

Nano Dezenfektan Nelere Etkilidir?

Bakterilerin yanı sıra virüsler üzerine de etki eder. Özellikle hastane bazlı yapılan birçok çalışmada, çok çeşitli bakteri ve virüs üzerine etkinliğini ispatlanmıştır. Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi birçok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir.Covid -19, Hepatit B, Hepatit C, Hiv, H1N1 gibi dirençli birçok virüs üzerinde etkilidir.

Hizmetlerimizin Devamı İçin; Kataloğu indirin. PDF Yükle

Bize Ulaşın

İLETİŞİM

Telefon Numaramız

Ofis:

0 232 253 80 88

Whatsapp Hattı:

0 506 426 68 55

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın Hergünü:    7/24 Açık